«

»

Mar 23

Cep Telefonunuzdan Her yerde ve her an Para kazanmak istermisiniz?

Allef Mobi, Allef Mobi Nedir, Allef Mobi Üye Ol, Allef Mobi Kayıt Ol, Allef Mobi Kazanç ve Kariyer planı detaylarını aşağıdaki tanıtım videosundan detaylı inceleyebilirsiniz.


allefmobiArtık Bedava Reklam İzleme Devri Bitti!

Bundan sonra reklamlardan kazanç sağlayabilirsiniz. Allef Mobi uygulamasını Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Şirket belli zaman sonra Apple Store üzerinden de uygulamasını sizler ile paylaşacaktır. İndirdikten sonra telefonunuza çağrı gönderdiğinizde ekranınızda reklamlar görünecektir ve reklamı geç diyerek ister tuşlama yapabilirsiniz, isterseniz de farklı aramalar yapmaya devam edebilirsiniz. Şirket bu noktada kullanıcılarına (Ücretsiz olarak uygulamayı indiren her kimseye) reklam izlemelerine karşı reklam iştirak ücreti ödemektedir. Şuan sadece Google Play da hizmettedir ama 2016 senesinde yani bulunduğum yıl içerisinde sizlere Apple store de yayınlanacağını şirket duyurmuştur. Aynı zamanda aynı işlemleri İOS telefonlarınız içinde yapabilirsiniz. Bu uygulamayı indirince sizlerden kullanıcı adı ve şifre istenmektedir. Siz değerli bireyler de uygulama üzerinden kayıt formunu dolduraraktan direk ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Sonra sizlere günde 30 tane reklam gelir ve bu işlem toplam da 24 saat içerisinde gerçekleşmektedir. Günde yalnızda 1—2 dakika internette açık kalsanız reklamlar kendini güncellemektedir. Bu kadar süre yeterlidir. Bunun dışın da aramalarınızı yapmanız ya da gelen aramalara yanıt vermeniz yeterlilik göstermektedir. 24 saat geçtikten sonra ise reklamlar sıfırlanır ve sizler aramalarınızda yine reklam görmeye başlarsınız. Tabi ki de eşitlik olmasından ötürü bir kota vardır. Bu kota ise 30 reklamdır. Hiçbir şekilde sizlere ekstradan bir masraf getirmez hatta 30 TL gibi bir faturanız varsa bile bunu ücretsiz bir şekilde ödeyerekten sizde paradan tasarruf edebilirsiniz. Aynı telefondan aranmanız ya da farkı telefondan aranmanız—aramanız fark etmemektedir. Kısacası sizler her gelen çağrı da reklamı geç demeniz yeterlilik göstermektedir.

Şirketin amacı firmalardan aldığı reklam gelirlerini kullanıcılara da vermek ve firmasının da kazanmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte firmaları gerçek ve özgün kişilere—kitlelere ulaştırmaktır. Bir diğer kazanacağınız yol ise tavsiye et kazancıdır. Bu da yine Network Marketing sektörüne girmektedir. Yani dolaylı yoldan tavsiye metodudur. Aynı zamanda şirket uygulamasını yaparken her şeyi çok iyi belirlemiştir ki kayıt formu da işte bu yüzdendir. Çünkü firmalar için avantajlarından bir tanesi: 1. Yaş Aralığı, 2. İl, 3. İlçe, 4. Cinsiyet, 5. Medeni hal gibi filtreleme özelliği ile hedef kullanıcı belirleyebilmektedir. Böylece istenilen hedef kitleye kısa sürede ulaşılabilmektedir. Yanı sıra küçük firmaların büyümesinde ve hizmet sektörü içerisine girmelerine önem göstermektedir. Örnek vermek gerekirse Şanlıurfa da yer alan bir matbaanın ya da tekstilin aynı şehirdeki ve belirtilen ilçelerdeki kullanıcılara ulaşması Allef Mobil ile çok ama çok kolaydır. Kullanıcılarda bilebilir ki istenmeyen hiçbir türlü gereksiz reklam sizlere gösterilmeyecektir. Allef Mobi indirerek artık para kazanmak işte bu kadar çok kolaydır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bir de tavsiye primi bulunmaktadır. Allef Mobi uygulamasını kime tavsiye ederseniz sizin ekibinize dahil olmakla birlikte sizler firmadan tavsiye primi almaktasınız ve onlarında tavsiye ettikleri kişilerden para kazanabiliyorsunuz. Tabi sizin ilk zamanınız gibi onlarda tavsiye ettikçe kazançlarına devam etmektedirler. Her tavsiye ettiğiniz kişiden 25 TL para kazanmış oluyorsunuz. Bu şekilde kendi bütçenize de ek kazanç sağlamış oluyorsunuz. Sınırsız bir şekilde tavsiye (istediğiniz kadar kişi) edebilir ve primini alabilirsiniz. Tavsiye ederek ekibine kazandırdığınız kişilerin de tavsiye ettiği her kişiden 15 TL kazanç elde edebiliyorsunuz. Bu da yetmiyor eğer 15 TL kazanç elde ettiğiniz kişiler de bu uygulamayı tavsiye eder ise her biri için 15 TL kazanç sağlıyorsunuz.

Kısaca bir özet çıkaracak olur isek:

10 kişiye tavsiye ettiğiniz de toplam 250 TL kazanç elde etmiş olacaksınız. Bu 10 kişinin her biri de 10 kişiye tavsiye ederse toplamda 2. Sıranız da 100 kişi olur ve toplam 1500 TL kazancınız olmuş olur. Bu 100 kişinin de her biri 10 kişiye tavsiye eder ise 3. Kademeniz de 1000 kişi olur ve toplam da 15.000 TL kazancınız oluşmuş olur. Son kademeyi de hesaplayacak olursak oluşan bin kişi de 10 kişiye tavsiye eder ise toplam da 150.000 TL kazancınız + 16.750 TL de sizlerin birikim olduğunda sadece tavsiye primi 166.750 TL olur. % 20 verginiz kesildikten sonra paralarınız hesabınıza otomatik olarak yatırılmaktadır. Her yıl aynı gelir hesabınıza yatırılır. Çünkü uygulama yenilendikçe sizlerin kazancı da yenilenmiş olacaktır ve şirketin sizlere belirttiği prosedür doğrultusunda para kazanacaksınız. Diğer kazanç yolu da izleme yolu idi ve bunu herkes tarafından yapıldığını düşünürsek bakalım sizler ne kadar kazanacaksınız. Burada 10 kademeye kadar ilerleyiş göstermektedir. (Ödenen para) Her kişinin telefonu günde 30 defa çaldığında reklama geç dediği neticesinde her kişiden aylık 2 TL kazanç elde edebilirsiniz. Buradan da şöyle bir anlaşma ortaya çıkabilir. Sizlerin ekipleri bu zamana kadar büyüyecektir. Örnek vermek gerekirse 10 derinlikte 1000 kişinin oluştuğunu düşünürsek her ay 2000 TL para alırsınız. Bu rakamlar sadece örnektir ve istediğiniz şekilde de arttırabilirsiniz. Bunu şöyle düşünün: Evinizde sadece 5 kişi yaşıyor ve en az 5 telefon var. O zaman zaten 1 ay içinde inanılmaz derece de büyüdünüz demektir. İşte bu yüzden sizler de hızlı bir şekilde kazanç elde etmeye devam edebilirsiniz. Ancak firma bununla da yetinmiyor sizlerin ekibindeki 10 kademeden sonra 18. Kademeye kadar her bir reklama bakan kişi için 1 TL ödeme yapmaktadır. Üstelik 10’dan 18. Kademeye kadar çok fazla kişi sayısına ulaşacaksınız. Bu da sizlerin her ay cebini paralar ile dolduracağı anlamına gelmektedir. Bu işe girerken her hangi bir ödeme bile yapmanıza gerek kalmamaktadır. Sizler de bu şekilde kazançlar elde ederek hayallerinizi gerçekleştirebilmek isterseniz istediğiniz zaman kayıt olabilir ve firmanın internet sitesindeki hesap numarasına programın fiyatı olan 200 TL yerine kampanyalı fiyatı olan 100 TL’yi yatırarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. 100 TL çok diyenler ise zaten siz tavsiye etmeseniz dahil 3 ay da bu parayı çıkarak ve sonraki aylarınızda kar elde edeceksiniz. Bu para da hiç yoktan telefon faturanızı ödemenizde yardımcı olur eğer bu işi gerçek anlamda yapmayı istiyorsanız o zamanda çok ciddi gelirler elde edebileceksiniz. Ciddi yapmak isteyenler ise 1 yıl sağlam ekip kurduklarında sonraların da ciddi gelirler elde etmeye başlamaktadır. İlk 1000 kişiden sonra fiyat % 50 yerine % 100 olaraktan 200 TL ödeme yapılacaktır. Apple kullanıcıları için ise Mart ayından sonra bu fırsatı ele alabilirsiniz.

Daha fazla evden ek gelir ile ilgili bilgiler istiyorsanız Evdenparakazanma.com adresini takip edebilir ve tüm yeniliklerden de haberdar olabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Allef Mobi Ailesinin En İyi Ekip Çalışmasını Yapan Allef Mobi Ekibimize Katılmak ve Allef Mobi Fırsatlarından Faydalanabilmek için  0533 337 72 12 Nolu Telefon – Whatsapp‘dan bize ulaşabilirsiniz.

ekgelireihtiyaci

ekgelireihtiyaci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>