«

»

Tem 15

Byanca Ücretsiz Üye Olmak için Tıklayın!

BYANCA, BYANCA YENİ KATALOG, BYANCA EK İŞ, BYANCA ÜYE OL, BYANCA KATALOG, BYANCA ONLİNE KATALOG, BYANCA NETWORK KATALOG, BYANCA NASIL BİR İŞ, BYANCA ÜRÜNLER, BYANCA NETWORK EK İŞ, BYANCA DOĞRUDAN SATIŞ, BYANCA KATALOGLA SATIŞ… 

Byanca Network Yeni Katalogumuzu Aşağıdan Detaylı İnceleyebilirsiniz.

byancaHakkımızda;

Byanca İç Giyim, tekstil sektöründe 30 yıldır yer almaktadır. Byanca tekstil alanında ki bu gücünü Network marketing sistemiyle sizlere açıyor. İlkemiz önce kalite ve hizmet anlayışı olmuştur. Entegre tesisimizde kumaştan girip kesim, dikim, paket, kalite kontrol ve sevkiyat hepsi BYANCA NETWORK (doğrudan satış) bünyesinde olup hızlı ve kaliteli hizmet veriyoruz. 58 ülkede perakende ve toptan satış mağazalarımız bulunmaktadır. Her ay farklı koleksiyonlar çıkartıyoruz.

Byanca Temsilcisi olmak için gelin, ilk adımları hep birlikte atalım. Byanca Network işini yapabilmek için ilk önce öğrenin, sistemi ve ürünleri tanıyın. Ondan sonra çevrenizde ki sevdiklerinize, dostlarınıza, arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Byanca iç giyim ürünlerini gerçek anlamda tavsiye etmenin yolu, onları bizzat kullanmaktan geçer. Böylelikle byanca iç giyim ürünlerimizin kalitesini, kullanım rahatlığını birinci ağızdan müşterilerinize paylaşabilirsiniz.

BYANCA  temsilcisi olduktan sonra sipariş alın!

Byanca ürünlerini hakkında detaylı bilgiye sahip olduğunuzda rahatlıkla satış yapabilirsiniz. Unutmayın sattığınız byanca iç giyim ürünleri herkesin en temel ihtiyacı olan iç giyim ürünleridir.

Byanca ‘da Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz. Aşağıdaki ” HEMEN ÜYE OL ” butonuna tıklayarak açılan Byanca Üyelik formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Byanca Üyelik Formunu doldurduktan sonra mail adresinize ve cep telefonunuza Kullanıcı Adınız ve Şifreniz gönderilecektir.

ekgelirgetirenisler

uye_ol

evdenparaPERAKENDE SATIŞ KARI;

Byanca Katalog fiyatından satış yapıp üyelerimize özel indirimli fiyat üzerinden alım yaparak % 30 sıcak satış kazancı elde edebiliyorsunuz. Burada sizin için hiçbir risk söz konusu değildir. Sistemimizde hiçbir şekilde her ay ürün alma zorunluluğu yoktur.

Diğer önemli bir avantajınız ise sattığımız ürünlerin yaşlısından gencine yani 7 den 70’e her kesime hitap etmesidir. Sisteme koyduğumuz ana kalemlerin çoğunda ekonomik ürün gruplarımız mevcut.. Yani sonuç olarak herkesin kullandığı ürünleri,herkesin bütcesine göre satışını yapıyoruz.

GENEL EKİP CİROSUNDAN AYLIK PRİMİ;

Alt ekipler oluşturup; yapılan tüm satışlar üzerinden Size yakınlık derecesine göre toplamda %15’e varan kazanç elde edebiliyorsunuz.Burada sürekli bir kazanca kavuşacaksınız. Bütün ekibinizde toplanan aylık ciroya göre sizde kazanç elde edeceksiniz.

KAMPANYALAR;

Her ay düzenlenen hediye ürün kampanyaları ile siparişlerinizde hediye ürünler kazanıyorsunuz. Bu ürünleri kendiniz kullanabileceğiniz gibi katalog fiyatı üzerinden satıp tamamını nakite çevirebilirsiniz.

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER;

Belirli aralıklarla düzenlenen çeşitli ürünlerde özel indirim uygulaması ile byanca katalog fiyatından sattığınız ürünleri normal alış fiyatınızın çok altında indirimli olarak alıp kazancınızı katlayabiliyorsunuz.

YÖNETİCİ POZİSYONLARI;

Network Marketing konusunda deneyimli iseniz ben bulunduğum yerde sisteminizde kayıtlı üyeleri yönlendirebilir eğitebilirim diyorsanız bulunduğunuz ilde, ilçede yönetici pozisyonunda görev alıp o lokasyondan çıkan cironun belirli bir dilimini prim olarak alabiliyorsunuz.

YENİ ÜYE KAZANCI;

Sisteme yeni üye kaydedip bunları aktif hale getirdiğinizde zaman zaman değişen firma tarafından ilan edilen sabit bir tutar üye kayıt primi olarak kazanabiliyorunuz.

ekgelirgetirenisler

uye_ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>