«

»

Nis 07

Ek Gelir

farmasiuyelik (1)kayitEk gelir

İşfikir.com adresi size gerçek anlamda yepyeni kazançlar sağlamaktadır ve de bunların her biri için çok iyi fırsatların olacağını görebileceksiniz.

Girişimcilikte iş fikirleri ve yaratıcılık

Müşteriye değer, girişimciye kar, topluma fayda sağlayacak, ürün ve hizmete dönüşebilecek fikir denir. Öncelikle bunu biliniz ve ona göre hareket etmeyi tercih ediniz. İş fikirleri işletmelerin ve girişimcilerin itici gücünü, hareket gücünü sağlayan yakıtıdır. Toplumsal değişme sorunları, ihtiyaçları beraberin de getirmektedir. Bu değişiklik yeni çözüm arayışlarını da güdülemektedir. İhtiyaçlar ve sorunlar dönemsel olarak geçmiş, bugün ve gelecek olmak üzere üçe ayrılır. Değişim yaşadığı müddetçe her zaman yeni iş fikirlerine ve bunu ortaya çıkaran yaratıcılığa ihtiyaç olacaktır. Sorunlar gibi ihtiyaçlar ve bunu karşılama biçimleri de sürekli olaraktan değişecektir. Değişiklik, müşteri sürekli olaraktan değişir. Bu değişime cevap verebilmek ve fayda üretebilmek için yeni ürün, hizmet ve iş modeli bulmak için yaratıcılığa ihtiyaç duyulmaktadır. Yaratıcılık ile iş fikri arasında böyle bir ilişki vardır. Şimdiye kadar üretimde insanın kas gücüne dayalı emeği çok kullanıldı ve insanlar bundan doğan gelirleriyle yaşadılar. Şimdiden sonra beyin gücüne dayalı üretimlerden gelir elde ederek yaşayacaklar. Bu durum kendi içinde ikiye ayrılır. Birincisi, bilgiye dayalı beyin gücü ikincisi ise düşünceye, fikre dayalı beyin gücüdür. Bilgi tek başına rekabette yeterli değildir, bilginin yanında fark yaratma anlayışı, cesareti ve inancı, takım haline de çalışabilme davranışı ve yeteneği de gereklidir.

Bu paragrafımızdan da anlaşıldığı üzere artık şu kadar çalış ve karşılığın da şu kadar para alma devri bitmiştir. Şimdi ki devri kafanızı ne kadar çok kullanırsanız o kadar para kazanırsınız ve beraberinde birçok husus gelir. Bizler de işfikir.com adresi olarak sizlerin ek kazanç sağlayabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz ve tüm makalelerimizde bunları söylemekteyiz. Böylelikle kendinize ait yeni bir iş planını seçerek daha iyi paralar kazanmaya başlayabilirsiniz. Bilgi demişken onu da sitemizin tüm makalelerin de rahatlıkla bulma imkanınız bulunmaktadır. Tüm özellikler ve daha fazlası için kategorilerimizi hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemizde herhangi bir satış yapmıyor veya kayıtlı—abonelik—üyelik gibi sistemler ile karşılaşmanızı sağlamıyoruz. Ek gelirlerim olsun diyenlere bu site çok caziptir ve istediğinize tek sefer de ulaşabilmeniz için de idealdir. Eğer sitemizi tercih etmeye devam ederseniz hem mutlu hem de kazançlı çıkabilirsiniz. Bu adreste neler mi var? En az 300 tane farklı gelir yolları ile ilgili iş planları var. Yalnız değilsiniz ve burada bulacaklarınız artık sizleri de şaşırtabilir.

Her alanda yenilik ve araştırma yapabilmek için de arama motorumuzu dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Tekrar hatırlatma yapalım ki 7—24 sitemizde bulunabilir ve gerekirse de bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

farmasiuyelik (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>