«

»

Oca 29

İşlerinizi İhmal Etmedende Para Kazanabileceğiniz Evde İş fikirleri ne olabilir.

farmasiuyelik (1)evde1000tl Evde İş Fikirleri

 

Evde koltuğunuzda oturup çayınızı yudumlarken, üstelik ailenizi  ve ev işlerinizi ihmal etmeden de para  kazanabileceginiz evden işfikirleri ne olabilir.

Bir çok ev kadını, çocukları okula başlamalarının ardından evde tek başlarına kendilerini bir boşlukta hissederler. Halbuki bu durum o kadar kötü değildir .Aslında  günümüzde evden oturduğu yerden iş  yaparakta da evden para kazanmak mümkün.  İşfikir.com ekibi olarak sizlere bazı örnekler ile açmak gerekirse şöyle basitçe sıralayabiliriz.

Evde Nikah Şekeri Yapımı;

Evden part time iş yapıp aile bütçelerine  katkı sağlayabilecekleri evden işfikirleri arasında bir sürü seçenek yer almaktadır. Önemli olan bunlardan kendisi için uygun olanı bulmaktır. Evde nikah şekeri  yapmak çok da kolay değil ancak becerisine ve üretkenliğine  güvenen ev hanımlarının kolaylıkla yapabilecekleri bir iştir. Evden nikah şekeri  yapmak isteyen ev hanımları mutlaka kendi tarz ve şekillerini ve  resimlerini içeren bir broşür hazırlamalı ve bu broşürleri yeni evlenecek çiftlerin çokça ziyaret ettiği  kuaförler çeyizlik, mefruşat eşya satan dükkanlar, davetiye basan matbaalar ve Evden nikah şekeri imalatı ev kadınlarının artı zamanlarını değerlendirebilecekleri gelinlik moda evleri gibi . Çiftlere hitap eden yerlere koymaları gerekir. Diğer bir seçenek de  nikah şekeri yapan işyerleri ile de  irtibata geçereek onlara adına da üretim yapabilirler .  

Tekstil’de Süsleme ;

Bir çoğumuzun Mağazalardan çok beğenerek  satın almış olduğumuz işlemeli boncuklu, kazak, süveter ve tişörtlerin  bir çoğunun elde elişi olarak hazırlandığını biliyor muydunuz? Bu tarz işler için  tekstil markaları , kıyafetlere  yapılacak boncuklu işleme işlerini taşeronlara  devrediyor. Taşeron kurumlar  ev kadınlarından oluşan ekiplere sahip. Olmalarına rağmen  Kuruma başvurduğunuz taktirde yapabileceğinize inandığınız sayıda iş alabilir ve evinizde ev işlerinizden artı kalan zamanlarda yapabilirsiniz ek bilgi: Size en yakın tekstil firmalarına  konfeksiyon atölyelerine  danışabilirsiniz.

Temsilcilik;

Ev araç gereçleri ve Kozmetik ürünlerine  kadar temsilcilik sistemi ile ürünü satan network marketing firmalar var. Bu firmaların göze çarpan  özelliği ise ürünlerinin mağaza ve dükkanlarda  satılmıyor olması. Bu durumda Tabiki  müşteri, ürünü firmanın temsilcisinden  temin etmek zorunda. Satıca Temsilciler  kendi evlerinde veya  müşterinin evine kadar giderek  ürünü tanıtıp satışını yapabiliyorlar. Firma, satıcılarına bu iş karşılığında  belirli indirim yapıyor ve satıcının kendisine ait satıcılar kayıt ederek bu kazancını kat kat artırabilirler bir komisyon ödüyor. Kazanacağınız çalışmalarınıza bağlı olarak artacaktır. Bu tür bir işe başlamak için network marketing sistemi ile satış yapan firmaların internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ülkemizde bir çok firma var ama benim önceliğim kendi ülkemizin ürünlerini kullanmaktan yana. % 100 Türk sermayeli şirketlerimizde artık doğrudan satış sistemiyle hizmet vermeye başladılar. Çevrenizde ek iş, iç giyim, tekstil, kozmetik ev temizlik ürünleri üzerine çalışan network marketing şirketleri katalogtan satış yaparak üyelerine % 50 ‘lere varan kar marjı veriyor.  Örnek  www.kazandiranisler.com    gibi. www.evdenparakazanma.com  gibi….

 

Dantel Ve Elişleri;

Günümüzde dantel, evlenme çağına gelmiş kızlarımızın çeyiz sandıklarında birinci sırada öncelikli yer alıyor. Etrafınızda evlenmek yani düğünü olacak olan veya çeyizini düzenlemek isteyen kızlar varsa, annelerine evlatlarının çeyizlerinde eksiklerinin olup  olduğunu sorun. Dantel ve elişi takımlarında eksiklikler varsa, belli bir ücret karşılığında elişini yapmayı teklif edebilirsiniz. Eğer bir turistik belde de oturuyorsanız, yaz aylarında turistlere hitap eden  hediyelik  eşya satan mağazalar için de dantel ve elişleri  hazırlayabilirsiniz.. Bence insanoğlu çalışmak istesin yeter ki…

ekgelireihtiyaci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>