«

»

Mar 19

Evden para kazanma yöntemlerinden evde bir şeyler yapıp satmak!

Evden para kazanma yöntemlerinden evde bir şeyler yapıp satmak

İsfikir.com adresine hepiniz de hoş geldiniz. Sitemiz sizler için her geçen gün daha özel makaleler yayınlamaya devam etmektedir ve hiçbir yer de göremeyeceklerinizi burada yayınlamaktayız. Çünkü bizler özel siteye olmaya siz değerli kişiler için dikkat etmekteyiz.

paraEvde bir şeyler yapıp satmak konusun da hem fikir değilseniz o zaman bu makalede bilgilenmeniz gerekecektir. Günde 8 saat uyku 9 saat işe gidiyor ve kalan zamanınız boş mu geçiyor o zaman sizler de kalan 7 saatinizde para kazanabilirsiniz. Hangi alanda iyiyseniz bunu paraya dönüştürmek sadece sizlerin istemesi ile gerçekleşecektir. Örneğin: Çok iyi mi yemek yapıyorsunuz, belirli alanda yetenekleriniz mi var? bilgisayardan profesyonel derece de mi anlıyorsunuz? (Tabi bunun her alanı farklıdır. Photo Shop, Matbaacılık, Dekorasyon, MC OFFİCE, yazılım vs.)Ders konusun da belirli alan da iyi misiniz? O zaman bunlar artık bir paradır. Hemen evininiz bir köşesini ofise çevirin ve hangi alanda iş yapmak isterseniz onun için ufaktan malzemeler tedarik ederek çalışmaya başlayınız. Eğer çalışmıyorsanız öğrenci, (lise veya üniversite) işsiz iseniz yine aynısını yapabilirsiniz. Başkalarını da bu işe bulaştırabilirsiniz. Buna en iyi örnek büyükannelerinizin ya da annenizin reçel, yemeklerinin satışını yapabilirsiniz.

İşinizi kısa süre içerisinde büyülterek ki bunu en iyi şekilde reklamını yaparak gerçekleştirebilirsiniz ve ek kazanç olmaktan çıkarak kendinizi artık bir girişimci olarak görmeye başlayabilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz işi kendinizin patronu olarak yapmaya devam edebilirsiniz. Bu konuda bazı kriterler vardır.

Eğer evden bir şeyler yapmak gerekiyor ise ve bunu da istiyorsanız:

1. Yapacağınız işi belirlemeniz ve de çok fazla sevmeniz gerekmektedir.
2. Yapacağınız işe alanında uzman derecesin de bilmeniz gerekir. Dip not: bunun için 10—20 yıl boyunca çalışmanıza gerek yoktur. Sadece sübjektif değil, objektif olarak bilirseniz tüm müşterilerinizi memnun etmiş olursunuz
3. Kusursuz ürünler ortaya çıkartabilmeniz için müşterilerinize istenilen memnuniyeti sağlayabilmeniz gerekmektedir.
4. Tek sefer de seçtiklerinizi kaliteli olmasını sağlamanız gerekmektedir.
5. Genel de satılan ürünler tarzında ve de fiyatında olursa insanlar sizleri tercih etmek yerine marketleri ve satış bayileri nerede ise oraları tercih edeceğini bilmeniz gerekmektedir.
6. Evden para kazanma yöntemlerinin en iyisinin bu olduğuna inanmanız ve işinizi azimle, inançla yapmanız gerekmektedir. Aksi takdir de özen göstermeyerek farklı sonuçların çıkmasını sağlarsınız.
7. Kurumsal kimlikte hareket ederek sunum yapmalısınız
8. Paketleme de siz de diğer hizmet veren ciddi yerler gibi özen göstermeniz gerekmektedir.
9. Müşterilerin ayağına kadar getirmelisiniz
10. İnsanların ihtiyacına özel yaparsanız ikinci kez de reklamsız ve siz söylemeden sizleri seçeceklerdir.
11. Dürüst ve güvenilir bir kişi olarak iş yapmaya karar veriniz.

Bu şartlar ve daha fazlasını sizler kendiniz de bulundurmaya özen gösteriniz ki hep seçilen bir yer olunuz. Böylelikle aklınızdaki soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz. Bunlardan önce de girişimcilik ile ilgili birkaç kitap okuyabilirsiniz.

kayit

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>