«

»

Kas 22

Farmasi Ocak 2017 Kataloğu sizleri bekliyor!

Farmasi kayıt bilgi için http://farmasiuyeligi.com/temsilcimiz-olun/ tıklayın. Farmasi 2017 Ocak kataloğunu buradan online inceleyebilirsiniz.  Farmasi Aralık Katalog, Farmasi Aralık 2016 Katalogu, Farmasi 2016 Aralık Katalog, Farmasi Aralık Kataloğu 2016, Farmasi Online 2016 Aralık Kataloğu, Farmasi Kayıt Formu için Tıklayın, Farmasi 2017 Ocak Kataloğu, Farmasi Online Şubat Kataloğu 2017, Farmasi 2017 Mart Kataloğu, Farmasi Online Nisan Kataloğu 2017…

Farmasi 2017 Ocak Kataloğumuzu Aşağıdan Detaylı İnceleyebilirsiniz. Aklınıza bir şey takılacak olursa TelWhatsapp 0545 926 96 77 den ulaşabilirsiniz.

kayitYeniliklerle dolu bir Mayıs Kataloğu sizleri bekliyor!

Cilt bakımında devrim yaratacak nitelikte patentli PHYTO-BIOTICS ACAI TECHNOLOGY teknolojisi ile geliştirilen Farmasi Skin Trends cilt bakım serisi Aralık Kataloğu’nda ilk kez sizlerle buluşuyor.

Cilt toparlama ve sıkılastırmada bilimsel bir çözüm sunan Farmasi Skin Trends Serisi ile her cilt tipinin ihtiyacını karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiş olan formüller, Acai Etkisi’nin gücü ile sadece 3 adıma sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt yaratıyor.

1.adım Temizle: Cildinizi ölü hücrelerden, makyaj kalıntılarından, hava kirliliği gibi nedenlerden cilt gözeneklerinizi tıkayan kirlerden SKINTRENDS Jel veya Süt ile temizleyerek cilt bakımına başlayın.

2.adım – Tonikle: Cildinizde kalan temizleyici kalıntılarını arındırmak, nefes almasını sağlamak ce cilt gözeneklerini sıkılaştırmak için cildinizi SKINTRENS Tonikler ile mutlaka tonikleyin.

3.adım – Nemlendir: Cilt tipiniz ne olursa olsun mutlaka nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. SKINTRENDS Gündüz kremi ile cildinizi tüm dış etkenlerden korurken günlük nem ihtiyacınızı karşılayın. SKINTRENDS Gece kreminizi kullanarak cilt yenilenmesinin en hızlı olduğu saatlerde cildinizi besleyin ve güçlendirin.

Tüm seti özel tanıtım fiyatı ile Mayıs Kataloğu’nda bulabilirsiniz!

Ayrıca FARMASİ 2017 Ocak Kataloğu’muzda birbirinden güzel ürünler yeni tend parfüm çeşitleri sizleri bekliyor.

FARMASİ Ocak 2017 kataloğunda doğal, güzel ve etkileyici görünümlerinin sırrını siz de keşfedeceksiniz.

Birbirinden güzel ürünleri harika fırsatlarla yakalamak için AŞAĞIDAKİ Şimdi Kayıt Ol butonuna hemen tıklayın, siparişlerinizi verin!

parakazanmak7

kayitolfarmasiuyelik (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>