«

»

Kas 22

Farmasi Ocak Katalog 2018 sizleri bekliyor!

Farmasi kayıt bilgi için http://farmasiuyeligi.com/temsilcimiz-olun/ tıklayın. Farmasi katalog ocak 2018’i buradan online inceleyebilirsiniz.  Farmasi Katalog 2018, Farmasi Katalog Ocak 2018 , Farmasi Katalog Şubat 2018, Farmasi Katalog Mart 2018, Farmasi Katalog Nisan 2018, Farmasi Kayıt Formu için Tıklayın, Farmasi Katalog Mayıs 2018, Farmasi Katalog Haziran 2018, Farmasi Katalog Temmuz 2018, Farmasi Katalog Ağustos 2018…

Farmasi 2018 Ocak Kataloğumuzu Aşağıdan Detaylı İnceleyebilirsiniz. Aklınıza bir şey takılacak olursa TelWhatsapp 0530 347 77 81 den ulaşabilirsiniz.

kayitYeniliklerle dolu bir Farmasi Katalog Ocak 2018 sizleri bekliyor!

Cilt bakımında devrim yaratacak nitelikte patentli PHYTO-BIOTICS ACAI TECHNOLOGY teknolojisi ile geliştirilen Farmasi Skin Trends cilt bakım serisi Ocak Kataloğu’nda  güzel fırsatlarla sizlerleri bekliyor

Cilt toparlama ve sıkılastırmada bilimsel bir çözüm sunan Farmasi Skin Trends Serisi ile her cilt tipinin ihtiyacını karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiş olan formüller, Acai Etkisi’nin gücü ile sadece 3 adıma sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt yaratıyor.

1.adım Temizle: Cildinizi ölü hücrelerden, makyaj kalıntılarından, hava kirliliği gibi nedenlerden cilt gözeneklerinizi tıkayan kirlerden SKINTRENDS Jel veya Süt ile temizleyerek cilt bakımına başlayın.

2.adım – Tonikle: Cildinizde kalan temizleyici kalıntılarını arındırmak, nefes almasını sağlamak ce cilt gözeneklerini sıkılaştırmak için cildinizi SKINTRENS Tonikler ile mutlaka tonikleyin.

3.adım – Nemlendir: Cilt tipiniz ne olursa olsun mutlaka nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. SKINTRENDS Gündüz kremi ile cildinizi tüm dış etkenlerden korurken günlük nem ihtiyacınızı karşılayın. SKINTRENDS Gece kreminizi kullanarak cilt yenilenmesinin en hızlı olduğu saatlerde cildinizi besleyin ve güçlendirin.

Tüm seti özel tanıtım fiyatı ile Ocak Kataloğu’nda bulabilirsiniz!

Ayrıca FARMASİ 2018 Ocak Kataloğu’muzda birbirinden güzel ürünler yeni tend parfüm çeşitleri sizleri bekliyor.

FARMASİ Ocak 2018 kataloğunda doğal, güzel ve etkileyici görünümlerinin sırrını siz de keşfedeceksiniz.

Birbirinden güzel ürünleri harika fırsatlarla yakalamak için AŞAĞIDAKİ Şimdi Kayıt Ol butonuna hemen tıklayın, siparişlerinizi verin!

parakazanmak7

kayitol

 farmasiuyelik (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>