«

»

Mar 21

Farmasi Katalogtan Satış Yaparak Para Kazan!

Farmasi üyelik bilgi için Tel- Whatsapp 0530 347 77 81’den Bize Ulaşabilirsiniz. Farmasi Ocak 2018 kataloğuna buradan online ulaşabilirsiniz. Farmasi 2018 Ocak kataloğu kampanya detayları bilgi için http://farmasiuyeligi.com/temsilcimiz-olun/ tıklayınız.

paraFarmasi katalog satış

Farmasiuyeligi.com adresine hoş geldiniz ve burada birçok bilgiyi bir arada görebilme imkanına sahip olacaksınız. Böylelikle de hemen avantajlardan yararlanmaya ve de kazanmaya başlayabilirsiniz. Katalog satış demek zaten başlı başına bir ürünü katalog üzerinden göstererek satmak demektir ve bunun detaylarına inecek olursak da sonra karşımıza firmalar gelmektedir. Bu firmaların arasından kaliteli olanlarından bir tanesi de Farmasi. Bunun üzerinde şimdi makalemizi daha dikkatli bir şekilde inceleyebilirsiniz. Çünkü ek gelire ihtiyacım var diyorsan hemen adresimizi inceleyeme devam ediniz.

Farmasi nasıl bir firmadır?

5 Kıta da, 123 ülke de toplam 360 milyon kullanıcısı ile 66 yıldır hizmet veren devasa bir şirket demek en doğrusu olur. Birçok sertifikası da bulunmaktadır ve bunları şöyle sıralayabiliriz. 1. Helal ürünler sertifikası, 2. Dermatolojik olarak test edilme belgesi, 3. İSO 9001 kalite güvencesi sertifikası, 4. FDA SOFT BOWL, 5. INDIANA ÜNİVERSİTY SCHOOL DENTİSTRY White toothpaste, 6. İSO 22716 Kalite güvencesi sertifikası, 7. TSE belgesi, 8. GMP iyi üretim uygulamaları belgelerine sahiptir. Bunlar ile birlikte 52 bin m 2 + 86 bin m2 proje fabrika alanına ve 5 entegre fabrikasına sahiptir. Toptan fiyatına direk halka satış yapmaktadır. Ekolojik alan da üretimlerini sağlamaktadır. Tüm ürünleri de Farmasi laboratuvarında geliştirilmiştir. Kendi ambalajını üreterek kurumsal firma durumundadır. Sosyal medya üzerinden de yer almaktadır. Kısacası Kozmetik konusun da ve birçok temizlik ürünlerin de sektöre yön veren öncü firmalar arasında bulunmaktadır.

Firmayı Dr. C. Tuna kurmuştur ve şuan onursal başkanıdır. Tuna’yı ele alırsak çok fazla yazı yazmamız gerekebilir. Çünkü birçok ürünü ve de ilaç sektörüne yön vermiştir. Farmasi firmasında Dr. C. Tuna’yı tanımlamak gerekirse iki bin çeşitten fazla üretimi vardır.

Tuna’nın altın kuralları ise şöyledir: (Firma ile ilgili bazı kolaylıklar)

1. Paraben içermez
2. Triclosan içermez
3. Ağır metal içermez
4. Dermatoloji olarak test edilir
5. Farmasi laboratuvarlarında geliştirilir
6. Fosfat, Formaldehit, Fitalat içermez
7. Hayvansal içeriklerin kullanımı reddeder
8. Tüm üretim süreçleri GMP (iyi üretim uygulamaları) standartları ile uyumludur)
9. Nesli tükenmekte olan bitkiler asla kullanılmaz
10. GDO’lu bitkiler kullanılmaz
11. Hayvanlar üzerinde test edilmez
12. Silikon mutfak gereçleri FDA, TSEK, BFR, LSR, ISO 9001 Sertifikalarına sahiptir.
13. Mikrofiber bezlerin temizlik etkinliği Ege üniversitesi fen fakültesi laboratuvarları tarafından belgelenmiştir.
14. My style ojeleri Toluen içermez
15. Skintrends ürünleri içeriklerinde ECOCERT tarafından Ecocert doğal ve organik kozmetik standartlarına göre onaylatılmış hammaddeler içerir.

Eğer bir Farmasi Temsilcisi değilseniz aşağıdaki Şimdi Kayıt Ol Butonuna Tıklayarak ücretsiz olabilirsiniz. Farmasi Satış Temsilcisi Olmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin Tel – Whatsapp : 0(530) 347 77 81 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

parakazanmak7

kayitol

Farmasiuyeligi.com adresinden tüm Farmasi bilgilerini genel olarak dinlediğiniz ve sitemizin diğer makalelerini inceleyerek her türlü bilgilere de ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Sitemizi incelemeye eğer devam ederseniz Farmasi ile ilgili katalog satışı hakkın da çok fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.farmasiuyelik (1)

1 yorum

  1. Web Hosting

    Google Adsense kaydolarak reklamlardan, cok yuksek hitlere geldiginizde bir firmadan reklam alarak veya bir e-ticaret sitesi acarak para kazanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>