«

»

Ara 20

Farmasi Online Katalog için Tıklayınız!

Farmasi üye ol bilgi http://farmasiuyeligi.com/temsilcimiz-olun tıklayın. Farmasi Kataloğumuzu Online Aşağıdan Detaylı inceleyebilirsiniz. Farmasi Katalog 2018, Farmasi Online Katalog 2018, Farmasi Ocak Kataloğu 2018, Farmasi Ocak 2018 Kataloğu, Farmasi Online Ocak Kataloğu, Farmasi Online Katalog Ocak 2018, Farmasi Ocak Online Kataloğu 2018, Farmasi 2018 Ocak Kataloğu, Farmasi Online Katalog Ocak 2018… <

hqdefaultFarmasi Katalog Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Farmasi Temsilcisi olmak için gelin, ilk adımları birlikte atalım. Farmasi işini yapmak için ilk önce yapmanız gereken sistemi ve ürünleri İiyice tanımak. Daha sonra çevrenizde ki sevdiklerinize, dostlarınıza, arkadaşlarınıza Farmasi işini tavsiye edebilirsiniz.

Farmasi ürünlerini gerçek anlamda tavsiye etmenin yolu, onları bizzat kullanmaktan geçer. Çünkü kendi kullanmadığınız bir ürünü başkasına tavsiye edemessiniz. Böylelikle ürünlerimizin kalitesini, kullanım rahatlığını birinci ağızdan müşterilerinize paylaşabilirsiniz.

Farmasi temsilcisi olun, kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun. Mevcut işlerinize mani olmadan rahatlıkla yapabileceğiniz bir ek iş fırsatı.

% 100 Türk Firması Farmasi ile Ekibini Kur, Hemen Kazanmaya Başla!

Farmasi’de süpriz kampanyalar bitmez, Farmasi satış danışmanı olun bu fırsatları kaçırmayın. Üstelik Farmasi’de kayıt ücreti yok, zorunlu alım yok. Farmasi danışmanı olduğunuzda kişisel satışlarınızdan % 33 parakende satış karı elde edersiniz. Ayrıca alt üyeler yaparak onların yapmış oldukları satışlardan %3 ila %22 arasında  primler kazanabilirsiniz.

Farmasi‘de Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz. Aşağıdaki Farmasi Üyelik formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Farmasi Üyelik Formunu doldurduktan sonra mail adresinize ve cep telefonunuza Kullanıcı Adınız ve Şifreniz gönderilecektir.

farmasiuyelik (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>