»

Eki 30

Huncalife Ekibini Kur, Hemen Kazanmaya Başla!

Huncalife Kazanç Planı, Huncalife Kariyer Planı, Huncalife Kazanç ve Kariyer Planı, Huncalife Online Katalog 2017, Huncalife Online Katalog Ocak 2017, Huncalife Online Katalog Şubat 2017, Huncalife Online Katalog Mart 2017, Huncalife Online Katalog Nisan 2017, Huncalife Online Katalog Mayıs 2017 üyelik bilgi için bizi takip etmeye devam ediniz.


evdenparaHUNCA KAZANÇ

 

Bir Huncalife Network Danışmanı olarak, Huncalife Network’un sunduğu iş fırsatını başkalarına tanıtarak alt ekibinizi kurabilir, kazancınızı çok fazla artırabilirsiniz. Huncalife Network ürünlerini tanıtırken, aynı zamanda Hunca Life iş fırsatını da sunun. Tahminlerinizin üzerinde ilgi, alaka  göreceksiniz. İş çevreniz, arkadaşlarınız , akrabalarınız, komşularınız eş , dost bu fırsatı duymak, görmek isteyecektir.

Huncalife Network Ekibinize katılan kişilere nasıl satış ve tanıtım yapacaklarını gösterin. Alt ekibinizdeki kişilerin de Huncalife Network iş fırsatını tanıtmasını sağlayın. Onlar kazanırken siz de alt ekibinizin aktivitelerinden %30’a kadar prim  kazanın . Ayrıca, sadık ve düzenli müşterilerinizi, Huncalife Network Özel Müşterisi yapın ve onlara ürünlere doğrudan ulaşabilme imkanı ve rahatlığı sağlayın. HuncaLife, ürünlerine bağlılığını gösteren  sevgili müşterilerine, Huncalife Network dünyasında farklı,güzel  bir yer alma fırsatı sunuyor. Bir Huncalife Network Özel Müşterisi, bir yandan bağlı olduğu HuncaLife Temsilcisinden özel destek alırken, bir yandan da kendisine özel fırsatlarla sevdiği ürünlere daha avantajlı fiyatlarla sahip oluyor.

huncalife ailesine katılmak için ön kayıt formu doldurunuz..

huncalifearaba

Hunca Life EŞSİZ KAZANÇ PLANI


HuncaLife Temsilcisi olarak, bir ay içerisinde yaptığınız kişisel alımlar ve alt ekibinizin yaptığı alımlar neticesinde topladığınız HuncaLife Puanlarına göre, prim tablosunda ön görülen seviyeden gelir elde edersiniz. HuncaLife’ın cömert kazanç planına gelin birlikte göz atalım.

HuncaLife

Puanı (HP), aylık performansın ve prim seviyesinin belirlenmesinde kullanılan, ürünlere verilmiş puan değeridir. İş Hacmi (İH), primin TL
tutarının hesaplanması için HP değerinin geçerli katsayı ile çarpılmış değeridir. Toplam Grup Puanı, bir HuncaLife Temsilcisinin, bir ay içinde kişisel alımları ve alt ekibinde üretilen alımlarla üretilen toplam puan.

HuncaLife Kazanç Planı cetvelinde bir kişinin hangi prim seviyesine hak kazandığını belirlemeye yardımcı olur.Kişisel Grup Puanı, bir HuncaLife Temsilcisinin, bir ay içinde %24 seviyesine ulaşmış grupları dışında kalan kolların ve kişisel alımlarının neticesinde üretilen
toplam puandır.

Hunca Life kazanç planı başarıyı her seviyede ödüllendiriyor.Hunca Kozmetik Ekibiniz ve üyelerinizin başarılı olması için onlarla birlikte çalışın ve başarmalarına yardımcı olun. Networkmarketing(doğrudan satışın ekip işi olduğunu unutmayın.)

parakazanmak7uye_olfarmasiuyelik (1)

1 yorum

  1. gazeteler

    paylasim icin tesekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>