«

»

Ara 18

İksirke

 iksirkeSağlıklı ürünler sağlıklı yaşam hep bahsettiğimiz konulardan bayilik ve satışını yaparak para kazanacağınız yeni iş fikirleri sizler için yoğun araşatırmalar sonucu sürekli genişlemektedir.İşte Düzce merkezli iksirke firması da bunlardan biridir. Gelelim iksirke nedir? iksirke kimdir?

Firmamız 2007 tarihinde Düzce’nin Çilimli ilçesinde Demirtaş Gıda Sanayi olarak faaliyetlerine başlamıştır.  Ürünlerimizi doğal ortamda hiçbir kimyasal katkı maddesi ve yapay asit kullanmadan 6 ay fıçılarda doğal fermantasyonu sağlayarak imal ediyoruz.

 

İlk etapta doğal elma sirkesi üreten firmamız ar-ge çalışmalarıyla birlikte doğal nimetlerle ileri teknolojinin buluşmasını sağlamıştır. Çok yakında %100 doğal alıç sirkesi üretimine de başlayarak yurt içi ve yurtdışı talepleri karşılamak üzerine üretim hacmimizi artırmış bulunmaktayız.

 

Alanında uzmanlaşmış tamamen profesyonel bir ekiple meydana getirdiğimiz ürünlerimizi halkımızın hizmetine sunuyoruz. Ana hedeflerimiz içerisinde maksimum sağlıklı yaşam ilkesini ön planda tutarak halkımızın bilinçlendirilmesi konusunda da kendimize bazı görevler belirmiş bulunmaktayız.

 

İksirke ürünleri, iksirke nedir, iksirke nereden alınır, iksirke toptan alım gibi tüm detayları iksirke.com sitesinden öğrenebilir,kendinize yeni bir iş kapısı yaratabilirsiniz

ekgelireihtiyaci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>