«

»

Şub 01

İnternetin Altın Dönemi!

internetin ALTIN dönemi

E-ticaret websitelerinde satılan zihnet eşyalarına ilgi gün geçtikçe artmaya devam ediyor . Sertifikalı zihnet eşyası satan, taksit imkanları sunan, piyasa ya göre indirmleri olan web siteleri özellikle anadolu’dan yogun ilgi var bu sayfalardan çeyrek veya külçe altının, takı da alınabiliyor artık.

Sanal alem kısa zamanda yaşamımızın vazgeçilmezleri arasına girdi. Son zamanlarda gıda dan, ayakkabıya, giyim’den, elektronig’e , parfümden oyunca’a kadar yapılan ticarette sanal ortam-interenet giderek yükseldigi gözleniyor. Kısaca interenet e-alışveriş siteleri sayesinde tüm ihtiyaçların internetten karşılanması mümkün . İnternet altın dönemini yaşıyor.

Bunun kolaylıgını rahatlığının farkına varanlar interenet ortamının sagladıgı bu imkanları daha da fazla kullanıyor. Sanal alemden yapılan e-ticaret cirosU heryıl % 50 hatta daha fazla artmaktadır. Glodman Sachs’ın verisine göre sanal alemden yapılan e-ticaret dünya genelinde 680 milyar dolarlık bir işlem hacmine ulaşmış durumdadır.

Niçin Sanal Alem ( İnternet )

Tabiki bunda e-ticaret sitelerini sunmuş oldugu cazip fırsatlar daha etkili oluyor. Örnek; altın alacak kişi bu tarz sitelerin taksit imkanını olması ve çarşıya göre yüzde1-2 daha ucuz olması tercih sebibidir. E- ticaret (fırsat siteleri) belli aralıklar ile % 50 lere varan düşük fiyatlarda ürün sunması alıcıları çeken ayrı bir durum bunlara ek olarak internet siteleri sertifikalı ürün satmaları kapı’da teslim etmeleri ve 7/24 bu hizmeti sunmalar daha kuvvetli etmenlerdendir.

Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar!

 

 

 

 

 

  • https://olmalı interenetten ürün alacak olan kişler öncelikle sitenin adres çubudaki uzantının https:// ile başlaması gerekir bu şekilde başlayan siteler kullanıcıların kerdi kart bilgilerini koruyor ve böylece yolsuzlukların önünü kapatmış oluyor.
  • Bilmeyen veya adı az duyulmuş sitelerde uzak durulması hatta alış veriş ypılmamasını öneriyor uzmanlar.
  • İnternet üzerinden alınan altınların sertifikalı olmasına dikkat ediniz.
  • cvc niz kimseye vermeyin .

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>