«

»

Ağu 16

Modellife ile Sosyal Medyanın Gücünden Faydalanın!…

Merhaba Modellife temsilcisi olmak isteyen arkadaşlar şimdi sizlere Modellife Facebook, Modellife Twitter, Modellife Instagram, Modellife Pinterest, Modellife Linkedin gibi sosyal medya üzerinden nasıl daha çok kişiye ulaşabileceğimizi ve ne yapmamız gerektiğini elimizden geldiğince anlatmaya çalışacağım. 

sosyalmedyaModellife ile Sosyal Medyanın Gücünden Yararlanın!

Facebook, Twitter, Instagram, Lınkedin ve gün geçtikçe sayısı artan sosyal paylaşım siteleri bugün Doğrudan Satış sistemleriyle uğraşan kişilerin işlerini büyütebilmeleri için önemli araçlardan bir tanesi haline geldi.

Modellife Temsilcisi olarak bu ve benzeri platformlarda paylaşım yaptığınızda Modellife Temsilcisi olmak isteyen kişilerin direk olarak sizin alt ekibinize katılmasını sağlamak amacıyla size özel bir Üye Link Sistemi kullanıyoruz.

Modellife Üye Linkimi Nasıl Öğrenebilirim?

Her Modellife Temsilcisi olduğu ilk andan itibaren kendisine özel bir üye linke sahiptir. Üye Linkinizi öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edin;

modellife

 

1. “http://www.modellife.com.tr” adresine girin.
2. Kullanıcı Adı ve Şifreniz ile sisteme giriş yapın.
3. İsminizin sağ tarafında bulunan HESABIMI YÖNET menüsünden ‘Üyelik Bilgilerim’e tıklayın.
4. Açılan sayfanın en alt kısmında size özel Üye Linkinizi görebilirsiniz.

Örnek Üye Link Görünümü; http://www.modellife.com.tr/u-7185

Not: Üye linkiniz açık gri ile yazılmış olan kısmın tamamıdır ve bu şekilde paylaşılmalıdır.

uyelink

Modellife Üye Linkim Nasıl Çalışır?

Üye linkiniz sayesinde ekibinize yeni temsilciler katabilirsiniz. Bunu yapmak için ‘Üye Link’ sayfasındaki modellife üye linkini tümüyle kopyaladıktan sonra paylaşmak istediğiniz sosyal paylaşım sitesinde size özel bir açıklama yaparak , yaptığınız açıklamanın altına modellife linkinizi yapıştırarak paylaşabilirsiniz.

uyelinki

Örneğin ; Facebook’ta yapmak istediğiniz bir paylaşım için size özel kısa bir açıklama hazırlayın. Sonunda ilgilenen kişiler olabilir onların tıklaması için modellife üye linkinizi yapıştırın.

<<<MODELLİFE ÜCRETSİZ ÜYELİK İLE EK İŞ FIRSATI!>>>>
1- SATIŞ KARI %30-%40.
2-100 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ.
3-ÜYELİK ÜCRETİ YOK – http://isfikir.com/modellife-yeni-katalog – SADECE KAYDINIZ TAMAMLANDIĞINDA KATALOĞUNUZ  PTT KARGO İLE KAPINIZA KADAR GELDİĞİNDE 5 TL KARGO ÜCRETİ ALINIR.
4-ALT EKİBİNİZDEN 5,4,3,2,1 ŞEKLİNDE PRİM KAZANMA HAKKI.
6-KARİYER YÜKSELTME BONUSLARI VE TELEFON DESTEĞİ.
6-GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ.
7-ÜCRETSİZ KAYIT HER AY SİPARİŞ VERME ZORUNLULUĞU YOK.

Eğer bir Modellife Temsilcisi değilseniz https://goo.gl/VZWuuz – web sitemizden ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Detaylı bilgi için Tel – Whatsapp 0545 926 96 77 Nolu Telefondan Bize Ulaşabilirsiniz.

kataloglasatiskataloglasatis

1 ping

  1. Ev Hanımları, Bayanlar! Modellife'dan Ek İş, Ek Gelir Fırsatları!

    […] Modellife ile Sosyal Medyanın Gücünden Faydalanın!… […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>