«

»

Ağu 04

Neden yatırım yapmalıyız?

Farmasi üyelik bilgi için http://goo.gl/HZ69A7 tıklayın. Farmasi kataloğumuzu buradan http://goo.gl/vcv6cU online inceleyebilirsiniz.farmasiuyelik (1)
Neden yatırım yapmalıyız?
İşte bu konu gerçekten de çok önemlidir. Çünkü artık gelişmekte olan bir dünya da yaşamaktayız ve risk şuan kesin olan bir şeyi yapmaktır. Çünkü hayatımızda aslın da binlerce yapacağımız şey vardır ve bunların hepsi de yatırım fonksiyonundan geçmektedir. Yatırım sizlerin bildiği üzere bir ev alıp kiraya vermek veya bir dükkan alıp orayı işletmek değildir. Yatırım her konuda akla gelen şeyleri telaffuz etmektedir. Çünkü geleceğinizi artık garanti altına almak gerekmektedir. Durum da böyle olunca akla gelebilecek her türlü fırsat bir yatırımdır. Bunlardan bazılarını aşağıda sıralamak istiyoruz. Burada sadece finansal kaynaklar üzerine duracağız ve sizlere buna göre cevap vereceğiz.

nerissa1. Hisse senedi satın almak
2. Arsa kiralamak veya satış işlemi gerçekleştirmek
3. Dükkan açmak
4. Belirli bir ürün üzerine çalışmalar yapmak
5. Altın
6. Gümüş
7. Dolar
8. Euro
9. Tarla da ürün yetiştirmek ve işinizi geliştirmek
10. Her yerde sürekli ortaya çıkan yeniliklerden bir tanesi de Network Marketing sektörüne giriş yaparak ekibinizi geliştirmek
11. Portföy seçimi
12. Finansal kaynaklar yaratan varlıklara yönelmek
13. Bir işi severek geliştirmek ve sonrada bayilikler vermek
14. Bayilikler alarak kendi işinizin üzerinde çalışmalar da bulunmak
15. Borsa
16. Kitapçı açmak
17. Bankalara
18. Değişimlerin tümüne yatırım yapmak
19. Web sitesi açmak
20. Web sitelerine yenilikler geliştirmek
21. Geliştirici olmak
22. İnternette
23. Ürünlere
24. Gayrimenkul alım satımı
25. Dükkan kiralamak
26. Freelance işler yapmak
27. Yabancı sistemleri alarak işletmeye kalkışmak
28. Gelecek ile ilgili kitaplara yatırım yapmak ve daha güzel insanlar yetiştirmek
29. Modacı olmak
30. Gurmelik yapmak
31. Bir yere borç vererek oradan gelir elde etmek ki bu da firmaların en çok finansman aradı konulardan bir tanesidir.
32. Çiğ köfteci

Ve bunlara birçok gelecek yatırım iş modelleri eklenebilir. Ancak şunu unutmamak gerekir ki neden yatırım yapmalıyız? Çünkü yatırım her zaman insan hayatın da bir yer etmiştir. Bu süreklilik ve para akışını sağlamaktadır. Sizlerin de bu tarz hedefleri var ise işte o zaman gerçekleşmeye hemen başlamalısınız ki geri planda durmamalısınız. Aksi takdir de gelecekte çok zorluk çekebilirsiniz ama sizler çok iyi bir planlama yaparak ve iyi bir strateji belirlerseniz istediğiniz şeye ulaşabilirsiniz. Şimdi ise iyi düşünürseniz her şeyin üstesinden geldiğini bu makalede anlayabilirsiniz. Şunu asla unutmayınız ve şu sözü çok severim: Gerçekleşen her değişim, daha büyük değişimler için ilham kaynağı olur. Eğer bir işe adım atarsanız beraberin de birçok kişide sizle gelebilir. İşte bunun adı sizin insanlara ilham kaynağıdır.

Yatırım yapmanızdan sonrada sadece bir yatırımla kalmayacaksınız. Sırası ile fazlası ile yatırımlara başvuracaksınız ve hiç farkında olmadan birbirinden çok özel yerlere gelmiş olacaksınız. Şunu asla unutmayın zirve tek kişiliktir ve inerken daha keyif verir. İşte bu sözden sizler de yola çıkarsanız var olan aileniz ya da gelecekteki ailenizi daha iyi hizmetler ile istediğinizi maddi ve manevi özgürlüğe kavuşmak sizleri artık birçok yere getirebilir. İşte bunlar ile ilgili sizlerde daha fazlasını elde edebilirsiniz. Ancak ilk adımı sizlerin atması gerekmektedir. Artık alışkanlıklarınızı değiştirin ve de bunun için bir şeyler yapmaya başlayın. Çünkü hayat sizin elinizdedir ve zaman her dakika da akıp gitmektedir. O zaman dediklerinizin üstüne gitmeniz şarttır ve son cümle olaraktan da hayatınızı çok iyi değerlendiriniz.

kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>