«

»

Mar 16

Network Marketing özellikleri

ekgelireihtiyacinetwork-marketingNetwork Marketing özellikleri

İsfikir.com adresinden dinleyeceğiniz bu özel ders sizler için Network hayatınızda işe yarayacaktır. Çünkü Network hayatına yeni başlayan kişiler için nasıl kendilerini geliştirebilirler diye araştırmalarımızın, edindiğimiz, okuduğumuz tecrübeli kişilerin nasıl bir yol izlediğini sizler ile paylaşacağız.
Ağ Pazarlama işinde esas sır takiptedir. Bu makalede otomatik bir takip sistemini nasıl kurabileceğiniz ile ilgili bilgi paylaşımı yapacağız. Ağ Pazarlamacıların çoğu aday bulayım da ne olursa olsun der. Ve zamanlarının büyük çoğunluğunu aslında para kazandırmayan prospecting sürecine ayırırlar. Gerçek sırrın ve para kazanma formülünün takipte olduğunu bilmezler. İnsanlara her ne mesaj vermek istiyorsan söylemekle değil davranışlarınızla göstermelisiniz. Doğamız gereği söylenenden değil davranışlardan anlarız. İnsanlar da seni söylediklerinden değil davranışlarından anlayacak. Kararlarını verirken onlara referans olacak yegane şey sizin davranışların olacak. Gerçek bir ALFA tipi Network Marketing liderine dönüşünceye kadar bir süre bocalayacaksınız. Bu kesin. Bir türlü istediğiniz sonuçları alamayacaksınız. Allah’ım ben niçin başaramıyorum bile diyeceğiniz günler olacaktır.

Arkadaşlarınız, aileniz, çevreniz bazı davranışlarınızı tuhaf karşılıyor ve karşılamaya devam edecek. Bir ALFA formuna dönüşmek zorundasınız. Bu çekiciliğini arttırmak için gereklidir. Ağ Pazarlama işinde ciddi kazanmak istiyor ve yaşamının geri kalanını finansal olarak özgür yaşamak istiyorsan dönüşmeniz gereken “form” da budur: ALFA. Kısa yol yok. Kolay yol yok. Başka çaresi maalesef ki yok. Başkalarına daha fazla değer sunmalısınız. Bu değer artarak devam etmeli. Çok okumalısınız. Değişiklik insanı her zaman ürkütür ancak, başarın ve mutluluğun için bu dönüşümü yaşamalısın. Bedelini ödedikten sonra bu değişikliğin mükafatı tahmin ve hayal edemeyeceğiniz kadar büyük olacaktır. Bazı insanlar bedeli şimdi “peşin” olarak öder. Bazıları da taksit, taksit yaşam boyu öder. En büyük İşfikir.com adresinin tavsiyesi ise yaşamınız da her şeyin bedelini peşin öde ve geri kalan yaşamını özgür yaşadır. Tüm ALFA liderler hep aynı yoldan geçmişlerdir. Başarıları, başkalarının yaşamına sundukları değerlerini arttırdıkları zaman gelmiştir. Önce inanç, sonra, sonra sonuç alacaksınız. Pazarlık yok. İnanç, her zaman sonuçlardan önce gelir. Önce görünmeyeni görebilmelisin. Onu yaşamalısınız. Bazı bilimsel gerçekler vardır ve bunlar diğer Network Marketing Gerçekleri makalemizde bulunmaktadır. Bu bilimsel gerçekler ışığında, kendini bu değişime bir kez adadığında, beklediğin sonuçların beklemediğin hızda gelmeye başladığını göreceksiniz. Asla ama asla muhtaç olmak sizin yaşamınızdaki potansiyel zenginliği ve bereketi sizden uzaklaştırır.

Kural: Aday, senin ona ihtiyacın olduğu hissine kapılmamalı. Adaya bunu hissettirecek bir gerçekliğe sahip olmamalısınız. Güçlü olanlar takip edilirler. Güçlü olanlar çekicidirler. Zayıf olanlar iter. Güçlü olanlar çeker. Okuyanlar, bedel ödeyenler, savaşanlar, başkalarının olmaz dediğine çelik gücünde bir inançla inananlar güçlüdür ve çekicidir. Adaya, senin ona muhtaç olduğun hissini asla ama asla vermemelisin. Eğer verirseniz size muhtaç olduğunu anlar ki zaten böyle bir şey söz konusu bile değildir. Çünkü Network ayrı Marketing ayrı ve Network Marketing ayrı bir sektördür. Buna da sürekli tekrarladığımız için ağ pazarlama işi diyoruz.
1. Bir liste inşa et (Bir tane web sayfası + kontak formu + oto yanıtlayıcı (iContact)
2. Listeyle aranda güven ve dostluk inşa et. Satmayı düşünme.
3. O listeye market et.

Bir web sayfası ve oto yanıtlayıcı sayesinde, her gün seninle 3-5 tane aday, senin iş fırsatını ve ürünlerin hakkında bilgi almak için senle kontak kurmaya başlarsa daha rahat olursun. Hedef bu. Kafandan kıtlık, yokluk anlayışı silinir gider, yerine refah, zenginlik, bolluk ve bereket anlayışı gelir. Esas formülü unutma: ALFA lider ol. Kendini geliştir. Oku, kurslar al. Bilgi donanımını arttır. İnternette bir varlığa sahip ol. Web sayfası (Sinir merkezi). Bu varlık üzerinde kesinlikle firmandan ve ürününden bahsetme. Satma. Kendi reklamını yap. Önce kendini sat. Dostluğunu, arkadaşlığını, yardımseverliğini sat. Reklamını yapacağın tek şey: kendi isminiz olsun yoksa sizin uzaktan bile bir pazarlamacı olduğunuzu düşüneceklerdir. İnsanlara değer ve kıymetli içerik sunan bir kişi olmalısınız. Bilgini arttır ve diğer Ağ Pazarlamacılara yardım et. Kendi işlerini kurmalarına yardım et. Uzmanlığını tüm dünyaya duyur. Network Marketing işinde başarı aslında bir sır değil sevgili web sitemizi tercih eden ziyaretçilerimiz.

farmasiuyelik (1)

1 yorum

  1. Arzu

    Avrupa network link ten ücretsiz uye olabilirsiniz.
    http://www.kazandiranisler.com/kategoriler/yerli-firmalar/avrupa-networking/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>