«

»

Oca 27

Online Gün Projesi Nedir?

Online Gün Projesi Nedir?

Oksijen Network kurucusu Serdar Çorbacı tarafından anlatılan Online Gün Nedir eğitim serisinin 1. bölümü.

 

 

Online Gün Projesi Nedir?

Oksijen Network kurucusu Serdar Çorbacı tarafından anlatılan Online Gün Nedir eğitim serisinin 1. bölümü.

Bildiğiniz “Kadınlar Günü” – “Altın Günü” artık internette.

 

Online Gün Projesi, bir Türk geleneği olan imece yani yardımlaşmanın temel alındığı, hepimizin bildiği gibi aynı binada yaşayan komşuların, aynı iş yerinde çalışan arkadaşların ya da akrabaların ve daha aklınıza gelebilecek bir çok kesimden birbirlerini tanıyan ve birbirine güvenen insanların bir araya gelerek yaptığı “Para Gününün” çok daha gelişmiş sistemli bir şeklidir. Bu haliyle Online Gün Projesi sosyal sorumluluk projesidir.

 

Online Gün Projesi, birbirini tanıyan ve güvenen küçük bir grup insan ile başlayan, düzenli ve sistemli bir kayıt uygulaması olan network sistemi sayesinde ülkedeki milyonlarca insana ulaşabilen, halkın her kesiminden insanların birbirlerine imece usulü ile yardım ederek ekonomik olarak güçlenmesini ve gelir düzeylerinin artmasını sağlayan sosyal bir projedir.

Birbirini tanıyan insanların dışında aynı zamanda birbirini hiç tanımayan milyonlarca insan yine bu sistem sayesinde birbirine fayda sağlamanın verdiği manevi hazzı da yaşama fırsatı bulacaktır. Borç sıkıntıları içinde kendisine çözüm arayan bir insan yine bu projeye katılarak sıkıntılarını yavaş yavaş üzerinden atabilir duruma gelerek daha ferah bir hayat yaşayabilir duruma gelmektedir.

Online Gün Projesi 4 Ocak 2012 tarihinde Oksijen Network’ün kurucusu Serdar Çorbacı tarafından faaliyete alınmıştır. Online Gün Projesi toplumun her kesiminden insanları kalıcı, düzenli ve sürekli bir gelire kavuşturma amacındadır.

ONLİNE-GÜNE KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

ekisfikirleri

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>