«

»

Şub 13

Polsan Polshine ile Doğrudan Satış Sektörüne giriyor!

POLSANPolsan Polshine ile Doğrudan Satış Sektörüne giriyor

Polis Bakım Yardım Sandığı (Polsan) iştiraklerinden Poltek Teknoloji ve Yazılım, kozmetik markası Polshine ile doğrudan satış sektörüne giriyor.

Satış sistemi, Polis Sandığı üyeleri, eşleri ve 18 yaşından büyük üye çocuklarına açık olacak. Doğrudan satış yöntemi, polis eşlerinin kendilerine bir iş alanı yaratarak, ev bütçesine katkı sağlamaları için oluşturulan bir sistem. Ev hanımı olan polis eşlerinden iyi iş kadınları yaratılması da hedefleniyor. Poltek Genel Müdürü Murat Küçük, “Şimdiden 300’e yakın ön kayıt gerçekleştirildi. Kısa zamanda zincirin daha da büyüyeceğini tahmin ediyoruz. Sandığın şu anda 98 bin üyesi var. İlerleyen dönemlerde polis yakını olmayanları da sisteme dahil edebiliriz. Yıl sonunda kozmetikten 35 milyon, e-ticaretten ise 25 milyon lira ciro bekliyoruz. Halk Eğitim Merkezleri ile anlaşıp satış elemanlarına güzellik uzmanlığı sertifikası da aldıracağız” diye konuştu.

E-Ticaret sitesi de var;
Küçük, 2011 yılının mart ayında devreye aldıkları alisveristeson.com’da da işlerin iyi gittiğini belirterek, şunları söyledi: “Şu anda oradan sadece Polsan üyeleri alışveriş yapıyor. Aslında Polsan üyeleri dışında kimse bu sitenin farkında değil.  Ayda hemen hemen 1 milyon TL ciro yapıyor. En fazla altın, televizyon ve cep telefonu sattık. Kredili satış yaptığımız için aileler yatırım amaçlı oldukça fazla altın satın alıyor. Bu yıl ciroyu ikiye katlamayı hedefliyoruz. Sitede yaklaşık 300 markanın satışı yapılıyor. Sıfır stokla bu ciroyu yaptık. Şu anda 30 bin üyemiz var. Alışveriş sepet ortalamamız ise 1000 lira. Altın kurunu 24 saat içinde değiştirmeyen tek site biziz.”

Birikim yaptırmayı amaçlıyoruz;

Polsan’ın polis ailelerine birikim yaptırmayı amaçlayan bir kurum olduğunu söyleyen Küçük, şöyle konuştu: “Polsan üyelerinden kesilen aidatlar, bu şirketlerde yatırıma dönüştürülüyor. Yıl sonunda kârdan pay alıyorlar. Bu şekilde tasarruf sistemi ortaya çıkmış oluyor. Bunun dışında sigorta, inşaat ve turizm sektörlerinde de varız. Kozmetik herkese ilginç gelmiş olabilir ancak e-ticaretteki potansiyelden faydalanıp, polis ve ailelerine fayda sağlayamayı planlıyoruz.

Mayın temizleme ihalesine gireceğiz;

SURİYE sınırındaki mayınların temizlenmesi ile ilgili çalışmalar yaptıklarını anlatan Poltek Genel Müdürü Murat Küçük, şu bilgileri verdi: “Savunma Sanayi de ilgilendiğimiz alanlardan bir tanesi. Mayın temizleme konusu ile ilgili yurtdışından ciddi işbirlikleri anlaşmaları imzaladık. İhale olursa gireceğiz. Bu projenin büyüklüğü hemen hemen 2.5 milyar doları bulur. 300 milyon dolar gibi rakamlardan bahsediliyor ama bizlerin çantasındaki rakamlar çok daha farklı. Bugüne kadar bu işe hep askeri bir iş olarak bakıldı ama temizliği özel sektör gerçekleştirmeli. Avrupa’da sistem böyle işliyor.”

Üyelik ve detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz…
Firmaya polsan sandık üyeleri aracılığıyla kayıt olabiliyorsunuz…
Polsan resmi kayıtlı üyesiyim..
www.polshinetr.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>