«

»

Kas 02

Yeni Nesil Girişimcilik

Farmasi Kozmetik iş fırsatı bilgi için http://goo.gl/HZ69A7 tıklayın. Farmasi Kozmetik kataloğumuzu buradan http://goo.gl/vcv6cU online inceleyebilirsiniz.evdenparaYeni nesil girişimcilik

Girişimcilik kavramı günümüzde çok fazla gelişmiştir ve de gelişmeye devam edecektir. Neden? Çünkü zaten geleceğe yatırım olmazsa ülke içinde, bireylerde, şirketlerde, ailelerde ve diğer her şeyde ekonomi artmaz ve değer olmaz. Bu nedenlerden dolayı sizler de yepyeni bir ilklerinizi başlatabilmek istiyorsanız geleceğe yatırım yapmanız şarttır. Bu konuda ise bizler sizlere elimizden geldiğince yardım edebilmek istiyoruz. Öncelikle bu konuda yeni nesil girişimciliklerin ne olduğunu dile getireceğiz.

Yeni Nesil Girişimcilik:

Günümüzde geleceğe yatırım yapılacak çeşitli iş grupları bulunmaktadır. Bunları da web sitemizin makalelerinden bakarak hepsini de görebilirsiniz. Birincisi yatırım, ikincisi girişim, üçüncüsü ortaklık ki bunun da çeşitleri bulunmaktadır. Dördüncüsü ise kaliteli bir iş modelinde uzman olarak insanlara sürekli danışmanlık ağı kurmaktır. Beşincisi ise Network ağı kurmak ve ekibiniz ile birlikte büyük cirolar kazanacaksınız. Bunun için büyük ekipler kurmanız gerekmektedir. Ancak kısa süreli bir ekip kurmak sizler açısından hiç de iyi olmayacaktır. Her zaman en iyi olma çabası ile yaşanıyor ise sizler de bu hizmeti göz önüne almanız gerekmektedir.

Başarılar mı Sorunlar mı?

Bu başlık sizler açısından çok önemli olmalıdır. Çünkü bazı insanlar sadece başarıyı düşünür ve başarılı olurlar. Bazıları ise sadece sorunlarına odaklanırlar ve hep hayal kırıklığı yaşarlar. Bundan dolayı kaybetmeye tabiri caizse mahkumdurlar. İşte bu durumdaki insanlar kendilerine küserler, bir şeyleri artık istemezler, hedeflerinden veya hayallerinden vazgeçenler olurlar. Bunlar çok önemlidir ve iyi bir izlenim yapabilmek isterseniz etkileşim çok önemlidir. Bu da hayat çizginizi etkileyen önemli bir konudur. Lütfen sizler de başarınıza odaklanın ve artık kimsenin sözüne bakmadan girişimlerinizi gerçekleştirin. Hiç kimse bile size inanmasa sizin en çok kendinize inanmanız gerekmektir. Yoksa en çok zararlı çıkan siz olursunuz ki başarısızlıkların kitabını yazarsınız. Bu nedenle her zaman yapılmamış bile hayalleriniz olsa peşinden koşmanız gerekmektedir. En önemlisi de sizler başarılı olduktan sonra başarısızlıklarınız bile çok güzel gözükecektir. Buna % 100 emin olabilirsiniz ve de sayısız örneğinin olduğunu bilmenizi isteriz.

Kendinizi tanıyın ve hayatınızın isteklerine gidiniz

İnsanlar her zaman isteklerini doğru analiz etmeli ve doğru bir hayata sahip olur. Bilinen hayat ABC’sinden vazgeçin ve kendinize ait hayatı yaşamaya başlayınız. İşte gerçek başarı her zaman budur ve de bu olmaya da devam edecektir. Neden? Çünkü sizler para kazanmak için bir girişim yapmamalısınız. Tam tersine insanlığa yararlı olan, daha güzel işler yapabilen ve de arzu ettiğiniz özellikler de bir hayatı insanlığa sunabilmek için girişimler de bulunabilirsiniz. Kısa kısa örnekler vererek makalemizi toparlayacağız. Şimdi dünya da bulunan tüm materyaller ve de bilinen her şey bir kişi—kişiler tarafından bulunmuştur değil mi? Bunları bulurken hepsi de zorluk çekmiştir ve bu herkes tarafından bilinmektedir. Sizler burada iki karar verebilirsiniz. Birincisi ya bir işe girip herkes gibi çalışabilirsiniz ya da sizler de aklınızda bulunan yüzlerce icattan—girişimden—inovasyondan—yenilikten—bilimsel isteklerinizden birini yaparak önce kendinizde sonrada sırası ile aileniz de, çevreniz de, ilçeniz de, iliniz de, ülkeniz de, dünya da bir hareket başlatabilirsiniz. Bunun adına yeni girişimcilik denildiği gibi de sizler öğrenerek yeteneklerinizi geliştirebilir, güzel işler yapabilmek için başarılı insanların hayat hikayelerini okuyabilir, akıllar da kalan soru işaretlerini dindirmek için içsel ve de dışsal motivasyonunuzu arttıran her şeyi öğrenebilirsiniz. Bunları yaparsanız başarı ve paranın sizi kovalayacağını bilebilirsiniz.

Dipnot: Sizler yeni girişimcilik yapmak isterseniz hatalardan ve yapılan yanlışlardan, bilinen yanlışlardan kaçmanız gerekmektedir. Bunun için de artık birçok şey mümkündür. Çünkü her şeyin tecrübesi yazılmış ve de dünyada eskiden bugüne kadar gelen her şeyin tabusu kırılmıştır.
Sizlerin başarısına…

farmasiuyelik (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>